”İstanbul trafiğine maç denetimi”

Diğer

 

Spor Toto Süper Lig‘de Beşiktaş ile Gençlerbirliği arasında 10 Mart cumartesi günü oynanacak maç nedeni ile İstanbul’da bazı yolların trafiğe kapatılacağı bildirildi.

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nden gelen açıklamaya göre, yarın saat 19.00’da Vodafone Park’ta Beşiktaş ile Gençlerbirliği arasında oynanacak futbol müsabakası sebebiyle, emniyet’in sağlanması için bazı yolların ulaşıma kapatılacağı belirtildi.

”İstanbul’da trafik akışının sağlanamayacağı yerler”

Stat arkası Gazhane Caddesi Süzer Plaza gerisinden, Dolmabahçe istikametine kadar. Buralardan yapılması gereken ulaşım ise Asker Ocağı Caddesi’ne verilecek. Gümüşsuyu MKE önünden yol kapatılarak, Dolmabahçe istikametine akış verilmeyecek. Dolmabahçe Tünel Bomonti girişinden Dolmabahçe istikameti de araç trafiğine kapatılacak.

Kadırgalar alt baştan stat civarına trafik verilemeyecek, akış Kabataş’tan Dolmabahçe Meydan Beşiktaş istikametine tek şeride düşürülerek Kadırgalar Cadde başından Kabataş istikametine yönlendirilecek. Dolmabahçe’den gelen akış iki yönlü sağlanarak, stat yanındaki Kabataş istikameti araç trafiğine kapatılacak.

Bayıldım ve Küçük Çiftlik caddelerinden gelen trafik akışı, Dolmabahçe istikameti yerine Asker Ocağı Caddesi’ne yönlendirilecek. Mete Kavşağı’ndan Dolmabahçe istikametine olan akış, Şişli istikametine verilecek. Gazhane Caddesi Süzer Plaza’dan Şehitler Tepesi’ne kadar trafik akışı verilemeyecek. Akaretler ışıklar ile Süleyman Seba Caddesi kesişiminden akış, Dolmabahçe istikametine gönderilmeyecek. Vişneli Tekke Sokağı’nın da araç trafiğine kapatılacağı duyuruldu.

 

Elif YEŞİLALİOĞLU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir